Elektromechanik/elektromechanička Mostkovice

Plat:
21840 Kč
Město:
Mostkovice
Okres:
Prostějov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Kontaktní osoba Vladimír Benc, tel. 775 750 343, e-mail: vladimir.benc@forteas.cz

Požadujeme: vyučení v oboru elektro mechanik slaboproud, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, technické myšlení, řidičský průkaz sk. B. PRÁCE JE VHODNÁ I PRO ELEKTRIKÁŘE S VYHLÁŠKOU 50 Sb./78, Důležité je chuť pracovat a chtít se učit i novým věcem - na danou pozici, zaučíme, a zajistíme vyškolení

Náplň práce: kalibrace elektrických měřidel v metrologické laboratoři

Nabízíme: 25 dní dovolené, čtvrtletní prémie, stravování v místě zaměstnání za dotovanou cenu, možnost ubytování v areálu firmy, autobusová doprava přímo k areálu firmy, hlídané parkoviště v areálu firmy, čtvrtletní motivační příspěvek za bezvadné plnění (max. do výše) 3 000,- Kč, roční odměna do výše 13. platu

Název společnosti:
FORTE a.s.
Telefon:
775 750 343
Odpovědná osoba:
Vladimír Benc
Reference:
66985785