Zámečník/zámečnice Víceměřice

Plat:
170 - 220 Kč
Město:
Víceměřice
Okres:
Prostějov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

I ABSOLVENTI. Osobní kontakt po tel. domluvě Schilberger Hynek Ing., tel.: 724 346 050, e-mail: schilbergerh@ze-stav.cz (v době 8:00-15:00 hod.) nebo pan Ing. Schilberger tel. 724 346 050 (v době 8:00-15:00 hod.), e-mail: schilbergerh@ze-stav.cz.

Požadavky: paličský a svářečský průkaz podmínkou, průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou.

Náplň práce: drobné zámečnické práce, servis a údržba tech. zařízení.

Nabízíme: pracovní úvazek dle dohody - částečný až plný, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění.

Požadavky na uchazeče

Zkoušky svařování, Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Název společnosti:
Že-Stav, s.r.o.
Telefon:
724 346 050
Odpovědná osoba:
Hynek Schilberger
Reference:
66990961