Zahradník/ice, lesník/ice Svitavy

Plat:
26000 - 30000 Kč
Město:
Svitavy
Okres:
Svitavy
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

NÁPLŃ PRÁCE:

1. Ošetřování dřevin, vč. práce na montážní plošině

2. Obsluha a údržba motorových pil.

3. Obsluha a údržba menších strojů ke zpracování půdy apod - sekačky, plotostřihy, křovinořez, postřikovač, půdní fréza apod.

4. Řízení a údržba motorových vozidel - terénní vozidlo, osobní vozidlo apod.

POŽADAVKY: vzdělání v oboru lesnickém, zahradnickém nebo příbuzném výhodou, min. střední odborné učiliště - vyučen, manuální zručnost, pozitivní vztah k technice a přírodě, flexibilita, fyzická odolnost, chuť pro další vzdělávání, spolehlivost

VÝHODY: stravenky (sodexo-stravenková karta) v hodnotě 180,- Kč/den při plném úvazku, 200 hodin dovolené v kalendářním roce

KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Název společnosti:
SPORTES Svitavy s.r.o.
Telefon:
736 752 635
Odpovědná osoba:
Radim Klíč
Reference:
67051411