Prodavač/ka Dražice

Plat:
145 - 165 Kč
Město:
Dražice
Okres:
Tábor
Počet míst:
1
Hodin týdně:
24

Popis pozice

Zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce - 24 hodin/týden.

Vhodné i pro absolventy a mladistvé.

Sháníme brigádníka/brigádnici na jeden až dva dny týdnu (6:00 - 18:00 hod.) na prodej našich výrobků do pekárny a cukrárny v Dražicích. Pracovní doba a dny v týdnu záleží na dohodě prodávajících (např. úterý a čtvrtek celý den).

Hlavní požadavky: Spolehlivost, pečlivost, smysl pro čistotu a pořádek.

Nabízíme: zvýhodněné ceny našich výrobků, po zkušební době stravné

Kontakt: osobně - Dražice - všední dny 6:00 - 14:00 hod.), telefonicky (kdykoliv), e-mailem.

Název společnosti:
Pekárna a cukrárna Dražice s.r.o.
Telefon:
777 051 162; 774 986
Odpovědná osoba:
Jana Borkovcová
Reference:
67051318