Archeolog/ archeoložka Kurátor/ka sbírek Mělník

Plat:
27250 Kč
Město:
Mělník
Okres:
Mělník
Počet míst:
1

Popis pozice

Doklady nutné k přihlášce:

Profesní životopis, včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

Lhůta pro podání přihlášky: do 28. 6. 2024

Předpokládaný termín nástupu: Nejlépe ihned

Způsob podání přihlášky:

Elektronicky na kralova@muzeum-melnik.cz, písemně či osobně na adresu: Regionální muzeum Mělník, p. o., náměstí Míru 54, 276 01 Mělník. Označení: Archeolog

Kontaktní osoba: Mgr. Jitka Králová, tel. 728 620 428

Náležitosti písemné přihlášky uchazeče:

Přesné označení výběrového řízení, jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, telefonní kontakt, datum a podpis uchazeče

Kvalifikační a další požadavky na uchazeče:

VŠ vzdělání v oboru archeologie (Mgr.)

Min. 2 roky praxe v oboru

Znalost problematiky výkonu archeologické památkové péče

Uživatelské znalosti MS Office

Znalost platné legislativy (zejm. zákon o státní památkové péči, zákon o ochraně sbírek muzejní povahy)

Výhodou základní znalosti z muzeologie

ŘP sk. B (aktivní řidič)

Pečlivost, spolehlivost, aktivita, komunikativnost, organizační schopnosti, samostatnost, schopnost týmové práce

Trestní bezúhonnost

Pracovní náplň:

Výkon archeologické památkové péče ve smyslu platné legislativy včetně administrativy s ní spojené (zpracování žádostí o vyjádření a hlášení, komunikace se stavebníky, provádění ZAV včetně související agendy, práce s AMČR, zpracování nálezových zpráv aj.)

Tvorba a správa archeologické a antropologické podsbírky (zapisování, evidence, inventarizace, péče/ochrana, zprostředkování sbírkových předmětů badatelům, zápůjčky/výpůjčky aj.)

Vlastní odborná činnost a její prezentace / Práce s veřejností / Přednášky / Publikace / Výstavy / Edukace

Nabízíme:

Pracovní poměr na dobu neurčitou (se zkušební dobou 3 měsíců), pracovní úvazek 1,0

5 týdnů dovolené

Zaměstnanecké benefity (stravenky, vitamíny, kulturní benefity)

12. platová třída, odměňování dle zákona č. 262/2006 Sb. v platném znění NV č. 341/2017

Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění

Příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu

Název společnosti:
Regionální muzeum Mělník, příspěvková organizace
Telefon:
728 620 428
Odpovědná osoba:
Jitka Králová
Reference:
67051212