Servisní technici Senior Mělník

Plat:
35000 Kč
Město:
Mělník
Okres:
Mělník
Počet míst:
1

Popis pozice

Kontakt: telefonicky pracovní dny, od 8:00 do 16:00 737 219 735

Náplň práce:

Instalace, konfigurace a správa serverů Microsoft Windows,

správa virtuálních serverů na platformě Hyper-V a VMware,

správa Microsoft SQL Serverů a SM Exchange serverů,

instalace, konfigurace a správa aplikace,

orientace v sítové komunikace, správa síťových prvků,

návrh vhodného produktu a technické doporučení pro zákazníky

podpora smluvních zákazníků, uživatelů, řešení jejich požadavků a problému

vedení a aktualizace dokumentace, práce v ticket systému

Očekáváme:

Zájem o obor - člověk, kterého bude práce opravdu bavit a bude se chtít dále vzdělávat

Schopnost týmové práce, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme: Sick day, stravenkový paušál, mobilní telefon

Název společnosti:
CNS a.s.
Telefon:
737 219 735
Odpovědná osoba:
Aleš Stránský
Reference:
67051218