Pomocný pracovník / pomocná pracovnice v potravinářství Náchod

Plat:
120 Kč
Město:
Náchod
Okres:
Náchod
Počet míst:
2

Popis pozice

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, jednosměnný provoz (noční provoz). Nástup možný ihned.

Pozice jsou vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Náplň práce: výroba a manipulace pečiva.

Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, praxe v oboru výhodou.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy při nákupu výrobků.

Kontakt: Fraňková Veronika, tel.: 604 245 299, e-mail: rp@pekarnynachod.cz (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče

Jiné

Název společnosti:
Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.
Telefon:
604 245 299
Odpovědná osoba:
Veronika Fraňková
Reference:
67051386