Pekař/pekařka - mísič/misíčka Náchod

Plat:
120 Kč
Město:
Náchod
Okres:
Náchod
Počet míst:
2

Popis pozice

Pracovní poměr na dobu určitou dle dohody, jednosměnný provoz (noční provoz). Nástup možný ihned. Mzda od 120 na hodinu + prémie a příplatky.

Náplň práce: odborné pekařské činnosti - obsluha mísícího centra - mísení těst dle stanovených parametrů; dodržování a kontrola technologických postupů a výtěžnosti; vedení výrobních záznamů; efektivita a produktivita práce na svěřeném úseku

Požadavky: SOU/SŠ či prokazatelnou praxi na podobné pracovní pozici min. 3 roky; znalost receptur a technologických postupů (zaučíme); svědomitost, spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu; nutný dobrý zdravotní stav bez alergií, astma, ekzémů, lupénky apod

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění; výrobky a služby se slevou

Kontakt: Fraňková Veronika, tel.: 604 245 299, e-mail: rp@pekarnynachod.cz (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče

Jiné

Název společnosti:
Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.
Telefon:
604 245 299
Odpovědná osoba:
Veronika Fraňková
Reference:
67051385