Zemědělský dělník - traktorista, mechanizátor m/ž Tuhaň

Plat:
25000 - 45000 Kč
Město:
Tuhaň
Okres:
Česká Lípa
Počet míst:
2
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Popis práce:

Ovládání a údržba zemědělského technického vybavení, včetně traktorů a dalších strojů - manipulátor, kombajn, řezačka či vyorávač cukrové řepy

Práce na polích a loukách a v zemědělských areálech (práce v rostlinné a živočišné výrobě)

Opravy a údržby zemědělských strojů

Požadavky:

Základní zkušenosti s ovládáním traktorů a zemědělské techniky.

Schopnost provádět drobnější údržbu strojů.

Kladný vztah ke zvířatům.

Ochota pracovat venku a v různých povětrnostních podmínkách.

Řidičský průkaz skupiny T.

Co nabízíme:

Stabilní zaměstnání na plný úvazek v přátelském pracovním prostředí.

Možnost profesního rozvoje.

Konkurenceschopná mzda.

Možnost bydlení, obědy, příspěvek na bydlení a příspěvek na dopravu v případě dojíždění, 13. plat, každý zaměstnanec má nárok na naturálie jako je obilí, brambory, mléko atd.

První kontakt e-mailem, telefonicky v pracovní dny od 7 do 15 hodin nebo osobně na Farmě Tuháň od 7 do 15 hodin po předchozí telefonické domluvě.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Název společnosti:
FARMA-SIXTA, s.r.o.
Telefon:
724 544 606, sixta.h
Odpovědná osoba:
Jan Sixta
Reference:
67051372