Ošetřovatel/ošetřovatelka koní ve sportovní stáji Tuhaň

Plat:
20000 - 30000 Kč
Město:
Tuhaň
Okres:
Česká Lípa
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Popis práce:

Denní péče o koně ve sportovní stáji (od hříbat až po sportovní koně)

Práce ve stáji - čištění boxů a údržba stájí, krmení koní

Pomoc při ošetřování a případné léčbě koní

Práce s koňmi ze země - vodění do/z výběhů, lonžování, asistence při kování, asistence při závodech či výstavách

Práce s mladými koňmi - pomoc jezdců při obsedání

Možnost ježdění koní v práci

Požadavky:

Zkušenosti s péčí o koně

Kladný vztah ke zvířatům a zájem o práci s koňmi

Schopnost pracovat v týmu a samostatně

Fyzická zdatnost a odolnost vůči venkovnímu pracovnímu prostředí

Schopnost správně manipulovat s koňmi, zkušenosti s ježděním koní - opohybování

Ochota pracovat venku a v různých povětrnostních podmínkách

Řidičský průkaz skupiny B+E výhodou, ale není podmínkou

Jezdecká licence výhodou

Co nabízíme:

Stabilní zaměstnání na plný úvazek v přátelském pracovním prostředí

Možnost profesního rozvoje

Konkurenceschopná mzda

Možnost bydlení, obědy, příspěvek na bydlení a příspěvek na dopravu v případě dojíždění, 13. plat, každý zaměstnanec má nárok na naturálie jako je obilí, brambory, mléko atd.

První kontakt e-mailem, telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hod. a osobně v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hod. po předchozí telefonické domluvě.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné

Název společnosti:
FARMA-SIXTA, s.r.o.
Telefon:
728 888 409, terezas
Odpovědná osoba:
Tereza Sixtová
Reference:
67051371