Kuchař/ka Česká Lípa

Plat:
21300 - 23000 Kč
Město:
Česká Lípa
Okres:
Česká Lípa
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Požadujeme:

- výuční list v oboru kuchař, praxe výhodou, morální a občanská bezúhonnost, pracovitost, samostatnost, preciznost, vlastní úsudek, rozhodnost, odpovědnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Nabízíme:

- jistota a stabilita zaměstnavatele

- práce v moderním a přátelském prostředí s důrazem na týmovou spolupráci

- bezplatné vzdělávání, osobní i odborný rozvoj s podporou kolektivu i zaměstnavatele

- výborné mzdové podmínky

- týden dovolené navíc = 25 dní

- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 6000 Kč ročně

- příspěvek na závodní stravování - cena obědového menu jen 45 Kč

- 10% sleva do lékárny a Centra zdraví

- 10% sleva na nákup v nemocničním bistru

- výhodný zaměstnanecký tarif od O2 i pro Vaši rodinu

- Cafeterie - široký výběr benefitů ve výši až 5000 Kč ročně

- finanční a dárková odměna za pracovní výročí

- společenské a kulturní akce pro děti i dospělé

- zdarma očkování proti chřipce

- zdarma nadstandardní pokoj v případě Vaší hospitalizace

- využití systému psychosociální intervenční služby ve zdravotnictví

- bezplatný přístup do odborné knihovny

Název společnosti:
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.
Telefon:
487 954 033; zamestn
Odpovědná osoba:
Nikola Hyblerová
Reference:
67051342