Administrativní pracovník / Provozní asistenti Petrovice u Karviné

Plat:
21500 Kč
Město:
Petrovice u Karviné
Okres:
Karviná
Počet míst:
1

Popis pozice

Do našeho týmu hledáme nového kolegu / kolegyni.

Co u nás budete dělat?

" Kompletní administrativní podpora (objednávání a zajišťování zboží, evidence a zpracování příchozí a odchozí pošty, evidence a vystavování faktur v účetním systému Money)

" Vyřizování telefonátů

" Komunikace s dodavateli a zákazníky

" Chystání podkladů pro účetní

" Vedení pokladny

" Inventarizace skladu, skladové hospodářství

" Zajišťování dopravy zboží

" Zpracování a archivace dokumentů

Co musíte znát, mít a umět?

"Zkušenosti s účetním programem Money výhodou

"Samostatnost

"Zodpovědnost

"Organizační schopnosti

Co Vám nabízíme

"Práce na hlavní pracovní poměr

"Pracovní doba od pondělí do pátku - 8,5 hod

"Volné víkendy a svátky

"Dovolená 20 dnů + sick days

"Vstřícný přístup

"Stravenkový paušál

"Sleva na výrobky

"Neomezená konzumace kávy po dobu pracovní doby zdarma

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta

Název společnosti:
LUMO PLUS s.r.o.
Telefon:
603 447 122
Odpovědná osoba:
Martin Feber
Reference:
67051794