Recepční, Asistent/ka prodeje na poloviční úvazek Rudná

Typ úvazku:
Zkrácený
Okres:
Praha-západ

Popis pozice

Kombinovaná práce recepční ve velkoobchodě biopotravin a asistentky prodeje v obchůdku zdravé výživy.
Přijímá a kontroluje návštěvy a vykonává s tím spojenou administrativu.
Současně prodává v malém obchůdku, který je hned naproti recepci.

Požadavky na uchazeče

• Slušné vystupování
• Zkušenosti z podobné pozice výhodou
• Reprezentativní vzhled
• Výpis z rejstříku trestů
• SOŠ s maturitou
• Angličtina - B1

Nabídka

• Smysluplnou práci v rostoucí společnosti, která je jedním z největších výrobců a prodejců zdravé výživy a bioproduktů v ČR
• Platové ohodnocení odpovídající pracovní pozici a osobním výsledkům
• Volné víkendy

Zaměstnanecké benefity:
• Stravenky 100 Kč na den
• Příspěvek na penzijní pojištění až 600 Kč měsíčně
• Sleva na produkty ve firemních prodejnách

Poznámka

Místo pracoviště: COUNTRY LIFE s.r.o., Rudná u Prahy

Název společnosti:
CRI ameba.eu, s.r.o.
Adresa:
Praha 10
Mobil:
+420 601 166 171
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Eva Uchytilová