Odborná lektorka / odborný lektor Pelhřimov

Plat:
20500 - 25000 Kč
Město:
Pelhřimov
Okres:
Pelhřimov
Počet míst:
3

Popis pozice

Požadujeme: dobrá znalost českého jazyka a matematiky, znalosti na úrovni SŠ vzdělání, prokazatelné pracovní výsledky (praxe, brigády, předchozí zaměstnání). Pedagogické vzdělání není podmínkou, se získáním potřebných specifických znalostí v této oblasti pomůžeme.

Náplň práce: doučování dětí - čtení, psaní, český jazyk, matematika, vedení administrativy.

Výuka v odpoledních hodinách od 12:00 do 19:00 hod.

Nabízíme: odměna 150,-Kč/h až 270,-Kč/h v závislosti na kompetencích a zodpovědnosti.

Více informací: www.basic.cz/studijni-centrum/kariera

V příloze zasílejte životopis a motivační dopis.

Název společnosti:
Studijní centrum BASIC - Pelhřimov, o.p.s.
Telefon:
725774710
Odpovědná osoba:
Šmejkalová
Reference:
66624702