Svářeč (Německo) Německo

Plat:
83000 - 85000 Kč za měsíc
Možnost ubytování:
ano
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Německo

Popis pozice

• svařování velkých konstrukcí
• kontrola surových nebo opracovaných dílů
• kontrola a označení podskupin podle konstrukčního výkresu a seznamu dílů
• kontrola svárů podle pokynů pro svařování
• použití vhodných svařovacích postupů a technologie svařování
• zajištění kvality a dokumentace
• rozsáhlá nabídka pracovních příležitostí pro různá svářečská oprávnění

Požadavky na uchazeče

M/Ž, SOU/SŠ, praxe v oboru, svářečský průkaz, základní znalost NJ (alespoň na úrovni A2) vítána, ŘP sk. „B“ + vlastní vozidlo podmínkou (pokud se o práci uchází celá parta, stačí vůz u jednoho z týmu)

Nabídka

• finanční nabídka od 13,2 EUR hrubého + 7 EUR diety na hodinu (se znalostmi jazyka až 7,5 EUR)
• ubytování 20-25 EUR za noc
• práce na zaměstnanecký poměr pod německou agenturou
• pracovní příležitosti po celém Německu

Název společnosti:
Personal Consult s.r.o.
Adresa:
Hradec Králové
Mobil:
777 136 052
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Alena Lhotáková