Pracovník v rýchlom občerstvení ďialničné úseky - Nemecko Berlin, Drážďany, Leipzig

Plat:
14 - 14,50 EUR za hodinu
Možnost ubytování:
ano
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Německo

Popis pozice

Voľné pracovné miesta pre pomocných pracovníkov pre motoresty, reštaurácie, benzínové pumpy, rýchle občerstvenia ktoré sa nachádzajú pozdĺž nemeckých diaľnic.

Náplň práce:
- pomoc pri príprave teplých a studených jedál
- príprava nápojov
- obsluha zákazníkov
- pomoc v kuchyni
- upratovanie reštaurácie
- nepotrebujete mať žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti
- pracuje sa na 2 alebo 3 zmeny (podľa sezóny)
- pracujete na Nemeckú pracovnú zmluvu

Požadavky na uchazeče

- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka (A2 - B1) vedieť komunikovať

Nabídka

14,00 - 14,50 Euro brutto/hod

- mzda je vyplácaná mesačne a to v 15-ty deň v mesiaci na bankový účet zamestnanca
- požiadať o zálohu môžete a bude Vám vyplatená na konci pracovného mesiaca

Poznámka

V prípade záujmu je nutné zaslať životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku na email: info@europersonnel.sk a potvrďte svoj záujem aj na tel. čísle + 421 910 333 199.

Nahlásit podezřelý inzerát

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
Europersonnel, s.r.o.
Adresa:
Trenčín
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Europersonnel