Balenie a triedenie kvetov - Alsmeer, Rotterdam, Holandsko Alsmeer

Plat:
13,68 - 13,79 EUR za hodinu
Možnost ubytování:
ano
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Nizozemí, Holandsko

Popis pozice

Voľné pracovné miesta pre pracovníkov ktorí budú pracovať vo veľkosklade s kvetmi.

Náplň práce:
- prijímanie objednávok
- triedenie, balenie, ukladanie kvetov do krabíc
- vyskladnenie kvetov
- pracuje sa na jednu zmenu v priemere 35 – 40 hodín týždenne
- pracujete na Holandskú pracovnú zmluvu

Požadavky na uchazeče

- znalosť anglického jazyka na úrovni B1
- čistý výpis z registra trestov

Nabídka

13,68 Eur brutto/hod + 8,33% holiday money + príplatky za nadčasy

- mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca

Poznámka

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite životopis v anglickom jazyku na email: info@europersonnel.sk alebo potvrďte svoj záujem aj na tel. čísle + 421 910 333 199.

Nahlásit podezřelý inzerát

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
Europersonnel, s.r.o.
Adresa:
Trenčín
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Katarina Luokkanen