Pracovník výroby – sváření plastů (brigáda; Pardubice) Pardubice

Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Zkrácený
Vhodné pro:
Bez praxe, Rodičovská dovolená, Jen ranní směnna
Okres:
Pardubice

Popis pozice

Jedná se o zodpovědnou práci manuálního charakteru a výrobu z polypropylenu (plast).
Na základě technické dokumentace/výkresu budete řezat a svařovat (svářecí pistolí, případně i poloautomatem) plastové desky až do výsledné podoby, ve které je výrobek dodáván zákazníkům.

Vše ostatní Vás podle potřeby naučíme a proškolíme v nezbytných oblastech (budete-li mít zájem a ochotu učit se, není to tedy podmínkou, tak zaučíme i do základní obsluhy CNC – svařovací poloautomat; jedná se o zadávání dat podle charakteru opakující se výroby).
Předpokládáme od Vás spolehlivost, manuální zručnost a chuť pracovat.

Požadavky na uchazeče

Technická manuální práce, tzn. že práce je vhodná pouze pro řemeslně a manuálně zdatné zájemce.

Nabídka

Zázemí stabilní české společnosti, vstřícné jednání, spolehliví kolegové, výborná pracovní a mezilidská atmosféra.
Motivující a spravedlivá mzda.
Firemní benefity.
Práce podle domluvy, tak aby všem zaměstnancům časový harmonogram vyhovoval).
Příspěvek na dojíždění v případě vzdálenějšího místa bydliště.
Nástup a zahájení práce podle dohody, lze i ihned.
Po předchozí domluvě a v případě Vašeho opravdového zájmu, Vás rádi uvítáme na prohlídku výroby, provozu a seznámení s prací a pracovním prostředím.
V případě, že se domluvíme na spolupráci, tak na začátku Vás samozřejmě zaškolíme.

Poznámka

Profil zaměstnavatele EKO Pardubice s.r.o.:

Úspěšná česká společnost se zaměřením na výrobu polypropylenových odlučovačů lehkých kapalin (odlučovače ropných látek), jímek, vodoměrných šachet, biologických septiků, lapáků tuků apod.
Sídlo a místo výkonu práce: Pardubice, Holandská 467.

Webové stránky společnosti: www.ekopardubice.cz.

Oslovila-li Vás naše nabídka a chcete se ucházet o tuto práci, zašlete nám svůj životopis na uvedený kontakt společnosti ETHIC HR.
Tento předvýběr vhodných uchazečů realizuje společnost ETHIC HR.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa:
Pardubice
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Markéta Schmidtová