Software Developer – Programuj na Valašsku (50 - 90.000 Kč) Nový Jičín

Plat:
50000 - 90000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Zkrácený
Okres:
Nový Jičín

Popis pozice

Jste z Valašska? Máte zkušenosti s backendovým vývojem? Chcete pracovat někde, kde se k Vám budou chovat s respektem a ocení Vaše nápady? Pokud jste odpověděli 3x ANO, jste na správné adrese! Právě totiž hledáme posily! A práce se u nás najde pro seniory i juniory…

* Vývoj backendu jedné z našich klíčových aplikací
* Psaní čistého, testovatelného a efektivního kódu
* Unit testy, integrace a vedení dokumentace
* Možnost osahat si také frontendovou část (Angular/React)

Požadavky na uchazeče

* Máte alespoň rok komerční praxe s vývojem
* Vystudovali jste SŠ/VŠ v oboru IT/Elektro
* Vaší doménou je Java (nebo C# či C++)
* Zvládnete se domluvit anglicky

Nabídka

* Solidní zázemí a příležitost pro technický i profesní rozvoj
* Týden dovolené navíc a sick days
* Pružnou pracovní dobu a možnost home-office
* Občerstveni na pracovišti, parádní kolektiv a firemní akce
* Samozřejmostí je i parkování pro auta a kola
* Pokud jsme Vás zaujali, ozvěte a rádi s Vámi probereme detaily!

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Adresa:
Brno
Mobil:
+420 725 391 785
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Jakub Šrubař