Ošetřovatel/ky pro domovy seniorů v Německu (m/ž/n)!

Plat:
2000 - 2500 EUR za měsíc
Možnost ubytování:
ano
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Německo

Popis pozice

- komplexní péče o pacienty ve stacionárních zařízeních pro staré a nemocné osoby, zejména v domovech seniorů
- pomoc při pohybu a aktivaci pacientů, doprovázení pacientů při jejich aktivitách během dne
- dokumentace provedené práce
- pracovní umístění u našich klientů v různých regionech Německa
- práce na směny (ranní a odpolední)
- vyjímečně ambulantní péče

Požadavky na uchazeče

- dobrá znalost němčiny (min. B1)
- praxe z domovů seniorů, domovů s pečovatelskou službou, nemocnic, ambulantní péče (alespoň půl roku), nebo praxe ze 24-hodinové péče (min. 3 roky)
- min. požadavek na vzdělání: ošetřovatelský kurz
- samostatnost, spolehlivost, svědomitost, vstřícnost
- pozitivní postoj ke starším a nemocným osobám
- připravenost na práci ve směnách, o víkendech a svátcích
- dobrá fyzická i psychická kondice
- schopnost pracovat v týmu
- flexibilita (místo výkonu práce se může měnit - spolupracujeme se zařízeními po celém Německu)
- základní znalosti práce s PC výhodou

Nabídka

- práce na dobu neurčitou na základě pracovní smlouvy
- nadtarifní výdělek a diety - od 2000 EUR-2500 EUR čistého
- nástupní prémie 300 EUR
- bonus za produktivitu - 50 EUR nezdaněných měsíčně
- ubytování zdarma po celou dobu umístění (ubytování organizuje firma Dremo)
- příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
- příspěvek na Vánoce a na dovolenou
- výborná organizace práce - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
- placená dovolená od 29 dní (dle délky trvání pracovního poměru)
- sociální zajištění (zdravotní, důchodové, pojištění v nezaměstnanosti)
- možnost vyplácení peněžních záloh týdně
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a obuvi

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Dremo Personaldienstleistung GmbH
Adresa:
Dresden
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Hana Medak