Zástupce hlavního energetika Pardubice

Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Okres:
Pardubice

Popis pozice

• Energetická strategie: Budete hrát klíčovou roli ve zpracování, aktualizaci a zavádění naší energetické koncepce. Vaše znalosti a zkušenosti nám pomohou směřovat k udržitelné budoucnosti.
• Plynulé zásobování: Zajistíte, že nemocnice bude mít neustále dostatek paliv a energie pro svůj bezproblémový provoz. Vaše organizace a plánování zajistí hladký chod všech našich systémů.
• Optimalizace spotřeby: Vytvoříte a implementujete plány spotřeby energií, které nám pomohou efektivně využívat zdroje a snížit náklady.
• Energetický dispečink: Zřídíte a budete provozovat centrální energetický dispečink, který bude klíčovým bodem pro řízení a monitorování energetických toků v nemocnici.
• Administrativa a přehledy: Budete evidovat a sledovat spotřebu energií, spravovat fakturaci a zajišťovat, že všechny procesy probíhají hladce a efektivně.
• Koordinace týmu: Organizujte a řiďte činnosti skupin revizních techniků a správců zařízení, aby všechna zařízení fungovala na nejvyšší úrovni.
• Plánování oprav: Zabezpečíte plánování a realizaci oprav energetických zařízení, abyste zajistili jejich dlouhodobou spolehlivost.
• Spolupráce s regulačními orgány: Udržujte efektivní komunikaci s orgány jako SEI, OIBP a OŽP, abychom splňovali všechny normy a předpisy.
• Projektová dokumentace: Spolupracujte na tvorbě projektové dokumentace pro investiční akce, které posunou naši energetickou infrastrukturu vpřed.
• Školení zaměstnanců: Vzdělávejte naše zaměstnance v oblasti energetiky a zajišťujte, že jsou vždy připraveni na nové výzvy.

Požadavky na uchazeče

• Vzdělání technického směru: Máte SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru energetiky, elektrotechniky, strojírenství nebo příbuzném oboru.
• Praxe: Minimálně 3 roky zkušeností na stejné nebo obdobné pozici vám dávají výhodu.
• Dovednosti: Skvělé analytické schopnosti, výborné komunikační a organizační dovednosti.
• Osobnost: Jste spolehlivý, odpovědný a máte proaktivní přístup k práci.
• Počítačové znalosti: Dobrá uživatelská znalost MS Office.
• Řidičský průkaz: Skupina B – aktivní řidič.

Nabídka

• Největší zaměstnavatel v Pardubickém kraji: Nabízíme perspektivní pozici v dynamickém týmu.
• Dostatečný odpočinek: 25 dní dovolené a dalších až 5 dní osobního volna.
• Stravování: Široký výběr jídel ve vlastním stravovacím zařízení s příspěvkem zaměstnavatele.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Podpora profesního i osobního rozvoje: Podporujeme další vzdělávání, nabízíme přístup k odborným publikacím a rešerším v knihovnách NPK.
• Nástup dle dohody.
• Místo výkonu práce v Pardubické nemocnici.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
Adresa:
Pardubice
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Erika Dostálová