Příslušník JS - VV Praha Ruzyně - s náborovým příspěvkem Praha, Beroun, Příbram, Kladno, Rakovník, Benešov

Plat:
30070 - 41300 Kč za měsíc
Možnost ubytování:
ano
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe
Okres:
Praha

Popis pozice

Zajišťování bezpečnosti a pořádku v budovách soudů, státních zastupitelství nebo Ministerstva spravedlnosti ČR a jiných místech výkonu a správy soudnictví. (Praha, Beroun, Příbram, Kladno, Rakovník, Benešov)

Požadavky na uchazeče

občan České republiky starší 18 let
minimálně střední vzdělání zakončené výučním listem
trestní bezúhonnost
zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby

Nabídka

6 týdnů dovolené
délka služby: 37,5 hod. týdně
nástupní služební příjem v jednosměnném režimu služby 33.070 - 44.300 Kč
stabilizační příplatek 3.500 Kč po absolvování nástupního kurzu
možnost přiznání osobního příplatku a poskytnutí odměn
ošatné 2 000 Kč v kalendářním roce
reálná možnost kariérního růstu
podpora studia při zaměstnávání
po 15-ti letech služebního poměru nárok na každoroční čtrnáctidenní ozdravný pobyt
po 15 letech služby výsluhový příspěvek
bezproblémová dopravní dostupnost

benefity:
fond kulturních a sociálních potřeb ve výši 5 500 Kč v kalendářním roce
lékařská péče
využití posilovny a tělocvičny v prostorách vazební věznice
využívání vlastních rekreačních středisek VS ČR
možnost ubytování na ubytovně Vazební věznice Praha Ruzyně po dobu jednoho roku zdarma
příspěvek na závodní stravování

Nahlásit podezřelý inzerát

Vězeňská služba České republiky\nVazební věznice Praha Ruzyně
Adresa:
Ruzyně
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Žaneta Tolochová