Zootechnik (Obchodně - technický specialista/tka)

Plat:
35000 - 50000 Kč za měsíc
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe
Okres:
Příbram

Popis pozice

- Péče o zákazníky (oblast technologií a zařízení pro zemědělství a chov hospodářských zvířat)
- Prezentace portfolia produktů společnosti
- Sestavování nabídek a cenových kalkulací
- Účast při obchodních jednáních
- Komunikace s dodavateli
- Sledování trendů na trhu a mapování konkurence
- Spolupráce napříč společností

Požadavky na uchazeče

- SŠ/VŠ nebo praxe zaměřená na živočišnou výrobu
- AJ (dokázat se domluvit - nejdříve písemnou formou a po absolvování kurzu ústně)
- Znalost MS Office
- ŘP skupina B
- Samostatnost, proaktivita a flexibilita

Nabídka

- Práce v dynamicky se rozvíjející společností, která je jedničkou na trhu
- Profesní rozvoj (jazykové kurzy, SAP, AutoCAD atd.)
- Přátelský kolektiv zkušených kolegů, kteří Vám vždy poradí a pomohou
- Příjemné pracovní prostředí
- Atraktivní a motivující platové podmínky
- Další benefity pro zaměstnance

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala a máte zájem připojit se do týmu, zašlete nám svůj životopis, link na profil na LinkedInu nebo se nám jen ozvěte na níže uvedené telefonní číslo. Těšíme se na Vás!

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
SEAL Communication s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
+420 733 198 989
Mobil:
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Radmila Šindýlková