Operátor svařování (není nutný svářečský průkaz) Chomutov

Plat:
35000 - 40000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe
Okres:
Chomutov

Popis pozice

- obsluha svařovacího a navíjecího zařízení
- vizuální kontrola trubek, vč. oprav vad
- vyplňování veškeré dokumentace spojené s výrobkem

Požadavky na uchazeče

- minimálně dokončené SOU naprostou NUTNOSTÍ
- vítána je praxe z výrobní společnosti (šanci dostanou taktéž absolventi)
- zodpovědnost a spolehlivost
- ochota pracovat ve směnném režimu (R-N-V-V)

Nabídka

- zajímavá mzda a skvěle propracovaný motivační plán
- po odpracovaném půlroce navýšení mzdy, po doplnění kvalifikace další znatelné navýšení
- 28 dní dovolené
- dotované závodní stravování
- bezkonkurenční balíček benefitů
- velmi příjemný kolektiv
- žádné vynucené tempo typické pro automotive společnosti
- nástup rovnou do kmenového stavu firmy (nejedná se o agenturní zaměstnání)

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
JOB spectrum s.r.o.
Adresa:
Chomutov
Telefon:
777617221
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Zuzana Candu