Testovací technik - klidné prostředí, vhodné pro absolventy Plzeň

Plat:
32000 - 40000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe
Okres:
Plzeň

Popis pozice

- dohled nad NDT (nedestruktivním testování) – poloautomatické či automatické testování ultrazvukem
- usazení výrobku do testovací nádoby (tanku)
- nastavení systému pro testování výrobku
- vyhodnocení výsledků testu
- hledání možných příčin při zjištění odchylek v testu, doporučení k opravě
- zpracování dokumentace k příslušnému testu
- na vše důkladně zaškolíme!

Požadavky na uchazeče

- SŠ vzdělání - nutnost kvůli získání certifikátu (preferováno technické vzdělání)
- předchozí praxe NENÍ podmínkou
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny - ranní/noční)
- dobrá prostorová představivost a logické myšlení je podmínkou

Nabídka

- místo výkonu práce: Plzeň
- dobrá dopravní dostupnost MHD
- 20 dní dovolené + 4 dny sickdays
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní připojištění
- odměny za pracovní výročí
- kvartální bonus – dle hospodaření firmy
- bezplatné jazykové kurzy
- fyzicky nenáročná práce v bezhlučném a čistém prostředí

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Orienta Czech Plzeň
Adresa:
Plzeň
Telefon:
777356242
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Jaroslav Špitálský