Energetik - technický pracovník Věznice Horní Slavkov Horní Slavkov

Plat:
26890 - 37870 Kč za měsíc
Možnost ubytování:
ano
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Sokolov

Popis pozice

Odpovídá za hospodárný a účelný provoz veškerého energetického zařízení a pravidel technického provozu. Vypracovává a zajišťuje plnění plánu provozu, plán údržby energetických zařízení, spotřebu energií a materiálů, jakož i plán revizí a generálních oprav. Odpovídá za správné účtování – energie. Vede evidenci čerpání rozpočtových položek na energie, revize a opravy energetického zařízení. Spolupracuje při zajištění odborných opravářských prací a údržby, dále při provádění oprav elektro zařízení dodavatelsky.

Požadavky na uchazeče

- nejlépe vyšší odborné vzdělání v oboru (nebo středoškolského vzdělání s maturitní zkouškou, případně středoškolské vzdělání s vyučením)
- platnou odbornou způsobilost dle § 6 nařízení vlády 194/2022 Sb., nebo platné osvědčení o odborné způsobilosti dle §6 - 7 vyhlášky č. 50/1978 Sb.,
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Nabídka

Platové ohodnocení: 26.890 – 37.870 Kč/měsíc hrubého dle uznatelné praxe podle NV ČR č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, včetně zvláštního příplatku, bez osobního ohodnocení.
40 hodin v týdnu.
Jednosměnný provoz s rovnoměrně rozvrženou pracovní dobou.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, s následnou možností doby neurčité.
5 týdnů dovolené + 5 dní indispozičního volna (základní výměra pro celý kalendářní rok).
Příspěvky na stravování, rekreaci, kulturu či sport.
K využití vlastní tělocvična, posilovna a sauna.
Možnost závodního stravování.
Další benefity – zvýhodněné nabídky pojištění pro zaměstnance bezpečnostních sborů od pojišťoven, cenově zvýhodněné vstupy např. do bazénu aj.
Možnost ubytování na ubytovně Věznice Horní Slavkov přímo ve městě (dle ubytovací kapacity).

Poznámka

V případě zájmu nebo dotazů kontaktujte personální oddělení Věznice Horní Slavkov.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Vězeňská služba České republiky\nVěznice Horní Slavkov
Adresa:
Horní Slavkov
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Michaela Knafová