Zámečník/ce - rovnání plechů Divec

Plat:
28000 - 35000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe, Jen ranní směnna
Okres:
Hradec Králové

Popis pozice

Máš rád přesnou a pečlivou práci? Chceš své dovednosti uplatnit v praxi a neustále se zlepšovat? Hledáme šikovného zámečníka, který se nebojí nových výzev, má chuť se učit a posouvat svoje dovednosti na další level. Přidej se k nám a staň se součástí týmu, kde tvé schopnosti oceníme a podpoříme tvůj profesní růst.

Tvou náplní práce u nás bude:
- rovnání plechů po svařování.
- další zámečnické operace.
- samokontrola kvality odvedené práce, měření správnosti rozměrů.
- vyrábíme díly na zakázku - kusová výroba, nejedná se o práci na lince ani u robota.

Požadavky na uchazeče

- výhodou bude, pokud se orientuješ ve výkresové dokumentaci. Ale hlavní je, aby ti šla práce od ruky – zbytek tě naučíme!

Nabídka

- jednosměnný provoz, pravidelná pracovní doba.
- odměny za kvalitu a bonusy za produktivitu.
- rozmanitá práce na zakázkové kusové výrobě.
- možnost profesního růstu a zdokonalení v oboru.
- přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy, slušné a férové jednání.
- neformální atmosféra na pracovišti.
- absolventy rádi zaučíme.

Poznámka

Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání životopisu.

Pozice je vhodná pro muže i ženy. Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
SV metal spol. s r.o.
Adresa:
Divec
Telefon:
+420 778 477 089
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Eva Hochová