Strojní zámečník – obsluha CNC strojů pro tváření plechů Brno

Plat:
200 - 220 Kč za hodinu
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Brno

Popis pozice

Co u nás budete mít na starost:

práce s výkresy
obsluha hydraulických tabulových nůžek
CNC děrovacího lisu
CNC ohraňovacího lisu
následné práce spojené s uvedenými stroji např. broušení razníků a matric pro děrovací lis
odjehlování hran tvářených dílů, montáž dílců

Požadavky na uchazeče

Potřebovali bychom od vás :

vyučení v oboru
orientaci ve výkresové dokumentaci
spolehlivost
praxi s CNC stroji pro tváření plechů výhodou

Nabídka

MZDA : 200 – 220Kč/hod. + měsíční výkonnostní odměny, náborový příspěvek 35 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Světlá 5, 614 00 Brno

A co Vám za práci u nás můžeme nabídnout? Myslíme, že toho není úplně málo a doufáme, že dočtete až do konce, naše nabídka Vás zaujme natolik, že se rozhodnete zaslat nám Váš životopis:

» příspěvek na stravování » 5 týdnů dovolené
» pokud máte děti, tak i pro ně dostanete příspěvek na dětskou rekreaci
» máme vlastní rekreační zařízení, kterých můžete využít i Vy za zvýhodněné ceny
» příspěvek na penzijní připojištění
» příspěvek na životní pojištění
» když onemocníte, můžete čerpat 3 dny sick days (zdravotní volno) ročně s plnou mzdou
prevence je také velmi důležitá v péči o zdraví a tak můžete využít onkologických prohlídek zdarma, které pro naše zaměstnance pravidelně zařizujeme
» oblíbeným benefitem je u nás i očkování zdarma. Nabízíme očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě.
» velmi výhodné tarify na mobilní telefon nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu.
» tvrdou práci dokážeme ocenit a tak se můžete těšit na výkonnostní odměny
» každoročně vyhlašujeme v divadle nejlepší zaměstnance roku, kteří se za toto ocenění můžou těšit na příjemný bonus
» neradi střídáte zaměstnání? Skvělé - loajality si velmi ceníme, a proto nabízíme nejvěrnějším zaměstnancům naší společnosti věrnostní odměny
» dále nabízíme odměnu za odpracované roky při odchodu do důchodu
jste pravidelným dárcem krve či plazmy? Pokud ano, takovou skvělou aktivitu dokážeme ocenit
» nabízíme zajímavé bonusy pro zaměstnance za doporučení kandidátů - pokud doporučíte Vašeho kamaráda či známého a bude přijat, čeká Vás zajímavá finanční odměna, která určitě stojí za to
» pokud rádi sportujete, budeme rádi, když se zúčastníte našeho sportovního dne
dále nabízíme bezúročné půjčky
» pokud se chcete dále vzdělávat, můžete využít možností dalšího rozvoje.

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
OHLA ŽS, a.s.
Adresa:
Brno
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Hana Závodská