Vývojář/ka SW/ERP Sokolov

Práce z domu:
ano
Možnost ubytování:
ano
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný, Brigáda
Vhodné pro:
Bez praxe
Okres:
Sokolov

Popis pozice

- 40 % řešení specifických SW požadavků projektu (analýza požadavků, tvorba zadání pro úpravu, samostatné vytvoření funkčních skriptů, průběžná součinnost s realizačním týmem)
- 20 % vývoj nových (webových) aplikací
- 20 % IT+SW support (ve spolupráci s realizačním týmem příprava nových verzí a interní testování nových/upravených funkcionalit, spolupráce na přípravě podkladů pro zaškolení zákazníka)
- 20 % support (ve spolupráci s příslušným specialistou).

Požadavky na uchazeče

Klíčové:
- znalost OS Win, ochota spravovat Win Server
výhodou: MacOS, Linux
- relační DB / SQL
výhodou: Praktické zkušenosti, MSSQL, Postgres
- znalost programovacích jazyků jako např. Java, JavaScript, NodeJS
- znalost sítí a komunikačních protokolů
- AJ

Výhoda 1:
- znalost architektury / praktické zkušenosti s client-server aplikacemi a webovými aplikacemi
- znalost principů zabezpečení softwaru a ochrany dat
- znalost / praktické zkušenosti s výrobními a podnikovými procesy
- NJ
- řid. průkaz B

Výhoda 2:
- zkušenosti s automatizací testování a kontinuální integrace

Nabídka

Do pohodového týmu zavedené firmy hledáme kolegu či kolegyni na pozici Vývojář/ka SW/ERP systémů. Jsme implementačním partnerem přední české značky podnikového softwaru a potřebujeme k sobě člověka, který se umí přizpůsobit novému a poctivě o systém pečuje. Často je zapotřebí i klasického „firemního ajťáka“, kterému není zatěžko nastavit tiskárnu, zapojit kablík či jít se podívat na server a pohladit ho za dobré fungování.

Společně s kolegou/kolegyní ERP Specialistou budete tvořit tandem, který spolu úzce spolupracuje, testuje a rozvíjí.

Důležité je pro nás, aby novému přírůstku bylo s námi dobře a osobnostně zapadl do stávajícího kolektivu, který je dlouhodobě velmi stabilní. Proto využíváme náborového systému WorkTest, který testuje vhodnost uchazeče na pozici a jeho charakterové rysy, stejně jako vhodnost kolektivu a prostředí pro samotného uchazeče.

Možnost práce na dálku po zapracování (min. 1 rok). Home office standardem.

Vlastní kancelář či úzký kontakt s kolegy. Každotýdenní report s celým týmem včetně vedení společnosti. Služební telefon (iPhone) a počítač (MacBook/Mac). Firemní kouč k dispozici.

Jsme pet-friendly, podporujeme vzdělání (VŠ, VOŠ, kurzy, školení, jazykové kurzy) a vycházíme vstříc, jakkoli můžeme.

Vhodné i pro čerstvé absolventy.

Poznámka

Možnost pronájmu podnikového bytu v těsné blízkosti pracoviště, či dalších vhodných bytů v Sokolově a Karlových Varech.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
HSF spol. s r.o.
Adresa:
Sokolov
Telefon:
+420 352 683 111
Mobil:
+420 602 176 046‬
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Adriana Zettlitzerová