Referent/ka veřejného pořádku, odboru životního prostředí Praha

Plat:
21710 - 31820 Kč za měsíc
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Praha

Popis pozice

Výkon státní správy a samosprávy na úseku životního prostředí (agenda záboru veřejných prostranství, odpadkových košů, vydávání pokut za zábory veřejného prostranství a znečišťování prostranství, kontrolní činnost)

Požadavky na uchazeče

Požadavky na uchazeče podle § 4 zákona č.312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění:
- fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let
- občan České republiky nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v České republice, který ovládá český jazyk
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost

Další požadavky:
požadované vzdělání
- Vyšší odborné nebo středoškolské s maturitní zkouškou
- výhodou zkouška odborné způsobilosti na úseku daní a poplatků

požadované znalosti
- praxe v oboru a ve veřejné správě vítána
- znalosti zákonů č. 500/2004 Sb., správní řád, č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích, č. 280/2009 Sb., daňový řád,131/200 Sb. o hl. m. Praze a související prováděcí vyhlášky
- velmi dobrá znalost práce na PC

další dovednosti, schopnosti
- organizační a komunikační schopnosti
- schopnost práce v týmu
- schopnost jednat s lidmi
- řidičský průkaz skupiny B

Nabídka

příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
stravenky pro zaměstnance
Flexi poukázky
25 dní dovolené
4 dny placeného volna, 4 dny neplaceného volna
příspěvek na dovolenou dětí zaměstnance
možnost dále se vzdělávat

struktura platu: základní plat v 9. PT (21.710 Kč až 31.820 Kč podle započitatelné praxe), osobní příplatek po zkušební době (max. do výše 50 % příslušného PT), mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků

Poznámka

Náležitosti přihlášky podle § 7 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úředních územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění, jsou: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), datum
a podpis.
K přihlášce je podle § 7 odst. 5 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění, nutno připojit strukturovaný profesní životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovských státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením),ověřenou kopii dokladu
o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně osvědčení o absolvovaných kurzech a školeních.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Městská část Praha 14
Adresa:
Praha 9
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lenka Mynaříková