Mechanik, seřizovač výrobních linek Uherský Ostroh

Typ úvazku:
Plný
Okres:
Uherské Hradiště

Popis pozice

Seřizování elektromechanických výrobních linek – jemných mechanických dílů
Zajišťování preventivní údržby výrobních linek
Využívání interního softwaru pro sledování životnosti dílů a sledování informací o stavu linky v reálném čase
Vedení digitální provozní dokumentace
Spolupráce s vývojovým oddělením na konstrukčních úpravách

Požadavky na uchazeče

SOU nebo SŠ technického zaměření – ideálně mechanik-elektronik
Znalost jemné mechaniky
Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita a pečlivost
Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabídka

Nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení
Bonus za doporučení nového zaměstnance na pozici Mechanik – 20 000 Kč
Příplatek za odpolední a noční směnu
Pracovní dny pondělí až pátek
Vysoce odbornou praxi a další rozvoj v oboru
Atraktivní balíček firemních benefitů jako např. 5 dnů volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, vánoční odměny
Možnost jazykových kurzů

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
EUROTEC, k.s.
Adresa:
Uherský Ostroh
Telefon:
+420 572 420 713
Mobil:
+420 735 174 782
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Hana Chochlíková