Příslušník - VV Hradec Králové s náborovým příspěvkem Hradec Králové

Plat:
31970 Kč za měsíc
Možnost ubytování:
ano
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe
Okres:
Hradec Králové

Popis pozice

Výkon strážní služby na strážních věžích, při doprovodu vozidel nebo osob uvnitř věznice, při předvádění vězněných osob ve věznici, výkon dozorčí služby na dozorčím stanovišti a při předvádění vězněných osob, kontrolní činnosti vězněných osob v objektech věznice a zajištění dodržování časového režimu dne vězňů.
Budete dohlížet, aby vězni dodržovali zákony a vnitřní řád věznice, předvádět je k lékaři, provádět kontroly a prohlídky, zavádět vězně do práce.
Že nemáte předchozí praxi nevadí, čeká Vás tříměsíční kurz v Akademii Vězeňské služby. Budete se učit zákony a další předpisy, sebeobranu, pořadovou přípravu, psychologii a také střelbu i vše o zbraních.
Nepřetržitý výkon služby.

Požadavky na uchazeče

- občan ČR starší 18 let,
- minimálně středoškolské vzdělání,
- trestní bezúhonnost,
- zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby

Nabídka

Služební příjem: od 31.970 Kč (včetně zvláštního příplatku)
v závislosti na započitatelné praxi (po absolvování 3 - měsíční základní odborné přípravy platový postup),
náborový příspěvek 150 000 Kč po zkušební době
stabilizační příplatek 5 000 Kč
6 týdnů dovolené,
délka služby: 37,5 hod. týdně,
ošatné,
benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb,
možnost využití posilovny, tělocvičny
závodní stravování, příspěvky na stravování,
po 15-ti letech služby nárok na čtrnáctidenní ozdravný pobyt každý rok
po 15-ti letech služebního poměru výsluhový příspěvek po skončení služebního poměru
využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice
možnost ubytování na ubytovně Věznice Hradec Králové, dle ubytovací kapacity.

Nahlásit podezřelý inzerát

Vězeňská služba České republiky\nVazební věznice Hradec Králové
Adresa:
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Petra Novotná