Mistr na údržbě (40 - 55.000 KČ)

Okres:
Jablonec nad Nisou

Popis pozice

*Organizovat opravy a zajišťovat náhradní díly s podporou ostatních oddělení
* Plánovat a řídit rozsáhlé opravy, roční kontroly a preventivní údržbu
* Správa spotřeby náhradních dílů
* Sledování termínu a plánu oprav
* Komunikace s interními i externími partnery
* Rozdělovat a řídit práce včetně kontroly jejich provedení

Požadavky na uchazeče

* SŠ technického směru (mechanika/elektro)
* Zkušenosti s vedením týmu ve výrobě
* Anglický jazyk alespoň na úrovni B1
* Schopnost efektivního a samostatného rozhodování
* Férové jednání

Nabídka

Hledáme nového kolegu, který dokáže samostatně vést svůj tým a prostředí automotive mu není cizí. Pokud se dokážete samostatně rozhodovat a máte vztah k technice a strojům, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:
MISTR NA ÚDRŽBĚ (40 - 55.000 KČ)

* Příspěvek na penzijní připojištění
* 13 plat
* příspěvek na volnočasové aktivity
* 5 týdnů dovolené
* bonusy/premie

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Advantage Consulting, s.r.o.\nOstrava
Adresa:
Ostrava
Telefon:
00420734713290
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Monika Siwá