Odpolední - manuální úklid v Opavě, na HPP, DPP, DPČ Opava

Plat:
116 - 120 Kč za hodinu
Typ úvazku:
Zkrácený
Vhodné pro:
Bez praxe, Rodičovská dovolená, Důchodce, OZP, Ukrajina
Okres:
Opava

Požadavky na uchazeče

Dlouholetá, úklidová společnost TSC Cleaning, a.s., hledá plnoleté uchazeče/čky na úklidovou činnost.

Místo výkonu práce na výběr:
*Opava Komárov - Akzo Nobel
*Opava Bidfood

Náplň práce: manuální úklid zázemí zaměstnanců daných úseků.

Směnnost a mzda:
*Akzo Nobel: 4 hod./den, stálá odpolední, začátek směny od cca 13:00 hod., Mzda: 116 Kč/hod.
*Bidfood: 7 hod./den, stálá odpolední, začátek směny od cca 14:00 hod., Mzda: 120 Kč/hod., nejlépe nekuřák!

Nástup: možný ihned

Kontakt: volejte paní Otiskovou, tel: 605 399 274, nebo pište: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz

Děkujeme.....

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
TSC Cleaning, a.s.
Adresa:
Moravská Ostrava
Mobil:
605 223 351
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lenny Pavlíková