️Konstruktér/Konstruktérka – Hledáme nadšené nováčky! ️

Plat:
25000 - 35000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Vhodné pro:
Bez praxe, Ukrajina
Okres:
Příbram

Popis pozice

Koho hledáme:
• Čerstvého absolventa, kterého zaučíme a který může růst v naší společnosti
• Trpělivého a věrného kolegu, který se časem stane samostatným a plnohodnotným členem týmu

Co Vás čeká:
• Navrhování a realizace nových konstrukčních řešení pro naše projekty ️
• Příprava projektové dokumentace a technických řešení
• Tvorba výrobních podkladů a komunikace s výrobou a montéry ️
• Úzká spolupráce s vedoucím mechanické konstrukce
• Návštěvy klientů na začátku projektů a aktivní účast při montáži

Požadavky na uchazeče

Co od vás očekáváme:
• Min. SŠ technického směru (strojní inženýrství, stroje a zařízení)
• Znalost Solid Edge nebo jinho 3D CADu
• Řidičský průkaz Skupina B (nebát se řídit)
• Český nebo slovenský jazyk na výborné úrovni ️PODMÍNKOU
• Angličtina nebo němčina komunikativní (nebát se mluvit) ️
• Orientace ve strojírenských normách, technické dokumentaci, řízení konstrukčních prací a projektů od návrhu po realizaci

Nabídka

• Školení v programu Solid Edge a podpora samostudia
• Tvorba návodů a dokumentace k právě realizovaným projektům ️
• Kreslení výkresové dokumentace a předávání podkladů pro výrobu ️
• Řešení problémů při výrobě a změnové řízení během výroby ️
• Možnost růstu v naší společnosti a stát se plnohodnotným členem týmu

Další výhody práce u nás:
• 6týdenní dovolená (ano, není to překlep)
• Stravenky na maximum (nebudete hladovět ani při řešení náročných úkolů.)
• Samostatnost v praxi (nebudeteš pouze klikat, ale i rozhodovat!)
• Víkendové párty (pracujeme jen 6 hodin v pátek)
• ️ Flexibilní pracovní doba (Váš čas, Vaše pravidla)
• Příspěvek na penzi či životní pojištění po zkušební době (myslíme i na budoucnost)
• Nástup: Ihned
• Typ smlouvy: HPP na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení na neurčito

Poznámka

Pokud máte technické vzdělání, zkušenost s CAD systémem a jste aktivní řidič, rádi vás přivítáme v našem týmu! Přihlaste se ještě dnes a staňte se součástí dynamického týmu!

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
SEAL Communication s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
+420 733 198 989
Mobil:
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Radmila Šindýlková