Launch koordinátor/Projektový manažer Českolipsko

Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Okres:
Česká Lípa

Popis pozice

Pro předního světového dodavatele automobilové akustiky a systémů na bázi vláken hledáme technicky zaměřeného, akčního kolegu/kolegyni,  a to na pozici Launch koordinátor/Projektový manažer.
* Komunikace s sales/business managery pro jednotlivé zákaznické CBU
* Vedení projektů v prototypové a předsériové fázi a prototypové a předsériové výroby
* Organizace pravidelných schůzek v rámci projektů v předsériové fázi se zástupci jednotlivých oddělení: kvalita, výroba, technologie, logistika atd.
* Zavádění a realizace nové výroby včetně zajištění nových forem u výrobců
* Zajištění změnového řízení v prototypové a předsériové fázi projektu a předávání projektů z předsériové do sériové výroby
* Podpora při vypracování výrobní dokumentace
* Řízení Cross Functional Team (CFT) ve vztahu k internímu systému Plex
* Kontrola a dohlížení nad prováděním projektových prací ve spolupráci s vedoucím projektů
* Archivace dokumentů pro technické oddělení
* Pravidelný reporting ohledně nových projektů
* Vedení akčních plánů k dosažení jednotlivých milníků a termínů ke spokojenosti zákazníka

Požadavky na uchazeče

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
* Zkušenosti s vedením projektů, ideálně automotive.
* Aktivní znalost anglického/německého jazyka, znalost českého jazyka nutností.
* Porozumění industriálním standardům a procesům včetně APQP, PPAP, SPC.
* Zkušenosti se SAP výhodou.
* Znalost AUTOCAD výhodou.
* Chuť do práce, orientaci na zákazníka.

Nabídka

* Přátelské, akční a mezinárodní pracovní prostředí.
* Moderní kancelářské prostory v regionu Česká Lípa.
* Konkurenceschopné odměňování – variabilní bonus, 13. mzda.
* Závodní stravování.
* Flexipasy.
* Další výhody plynoucí z Kolektivní smlouvy.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
DISPONERO s.r.o. (Liberec)
Adresa:
Liberec
Telefon:
+420 603 848 465
poslat e-mail