Projektový manažer - velmi zajímavý produkt!

Plat:
70000 - 90000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Plzeň-jih

Popis pozice

• vedení a koordinace svěřených projektů
• vývoj a návrh automatizace a inovace stávajících či nově zaváděných procesů
• plánování investic a kontrola plnění v rámci svěřených projektů
• podpora při implementaci nových procesů pro nově instalované technologie
• sestavování technických specifikací

Požadavky na uchazeče

• orientace v plánování a zavádění výrobních procesů
• zkušenosti s projektovým vedením
• praxe ve výrobním provozu a s dokumentací výrobních stojů
• orientace v oblasti digitalizace a IT
• znalost AJ nebo NJ pro denní komunikaci i se zahraničními kolegy
• zkušenost se vstřikováním plastů velkou výhodou!

Nabídka

• motivující finanční ohodnocení
• smlouva na dobu neurčitou
• přátelský kolektiv, zcela výjimečná firemní kultura
• příspěvek na dojíždění
• 5 týdnů dovolené
• teambuildingy

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
CIE HR s.r.o.
Adresa:
Plzeň
Mobil:
+420 725 909 218
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Diana Blažková