Svářeč CO2 ve strojírenské výrobě - nadstand. diety a ubytování

Plat:
32000 - 35000 Kč za měsíc
Možnost ubytování:
ano
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Přerov

Popis pozice

- Svařování automatem pod tavidlem (metoda 121, ESAB LAF 1000 DC)
- Drážkování uhlíkovou elektrodou stlačeným vzduchem v elektrickém oblouku (metoda 871)
- Dvousměnný režim, nárazově nepřetržitý, včetně víkendů

Požadavky na uchazeče

- Certifikát 121 (základní kurz), 135, 136 (státní zkouška)
- Znalost čtení z technické výkresové dokumentace
- Manuální zručnost, přesnost a technické myšlení
- Samostatnost a zodpovědný přístup

Nabídka

- Měsíční čistá mzda 34.700,- Kč včetně diet a příplatků, pro pokročilého svářeče, výše mzdy je závislá na schopnostech
- Denní diety 398,- Kč
- Ubytování s příspěvkem 6.000,- Kč
- 25 dní dovolené
- Možnost pravidelných týdenních záloh
- Možnost dalšího školení a profesního růstu
- Stabilní zaměstnání
- Pravidelný kontakt s našim koordinátorem

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Personal fabric - agentura práce a.s.
Adresa:
Ostrava-Přívoz
Telefon:
596 135 337
Mobil:
724 065 854
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Eva Žilavá