Asistent/ka v ambulantních a terénních službách pro dospělé a děti se zdravotním postižením Benešov

Plat:
160 Kč
Město:
Benešov
Okres:
Benešov
Počet míst:
4
Hodin týdně:
10

Popis pozice

ASISTENT V AMBULANTNÍCH A TERÉNNÍCH SLUŽBÁCH_ PRO DOSPĚLÉ A DĚTI SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM_

POPIS POZICE:

Asistent poskytuje přiměřenou míru potřebné podpory lidem s mentálním postižením či lidem s duševním onemocněním v jejich domácnostech, v terénu. Pravidelně konzultuje průběh asistence s klíčovým pracovníkem, vede záznamy z průběhu služby. Asistence flexibilně nasedají na potřeby klientů služby (časově, obsahově).

ÚVAZEK: brigádně na DPP/DPČ, zejména víkendy a pozdní odpoledne

NABÍZÍME:

" smysluplnou a různorodou práci

" přátelské pracovní prostředí

" zázemí stabilní organizace (v regionu fungujeme již 21 let)

" odborný rozvoj, metodickou podporu, supervizi

" flexibilní pracovní dobu

" možnost podílet se na evropských projektech

" snadnou dojezdnost z Tábora, Říčan i Prahy

" při DPP 160 Kč / hod + příplatky za víkendy

POŽADUJEME:

" pozitivní přístup k lidem se zdravotním znevýhodněním

" pracovitost, samostatnost, odpovědnost

" schopnost sebereflexe, otevřenost

" kreativní myšlení a flexibilitu

" schopnost spolupracovat v týmu

VZDĚLÁNÍ:

" základní, středoškolské

" výhodou odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách (§ 116)

" možný souběh s dokončovaným studijním oborem

" řidičský průkaz skupiny B - aktivní

ZAUJALA VÁS NABÍDKA?

Od 10.7.2024 nám můžete zasílat e-mailem svůj profesní životopis.

Více informací o organizaci: http://www.rytmusstrednicechy.cz

Název společnosti:
Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
Telefon:
773391187
Odpovědná osoba:
Pavla Fleischhansová
Reference:
67070579