Ostraha prodejny Lidl Rychnov nad Kněžnou

Plat:
21000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Rychnov nad Kněžnou
Počet míst:
2
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Prvotní kontakt zasláním písemné nabídky se strukturovaným životopisem na e-mail nabor.centrum@gado.cz. Případné bližší informace telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 17:00 hodin.

Prosíme nenavštěvovat pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení.

Místo vhodné pro osoby OZP (bez omezení pohybového ústrojí).

Požadujeme:

- plnoletost, zodpovědnost, spolehlivost

- znalost českého jazyka slovem i písmem

- základní znalost práce na PC pro kamerový systém

- příjemné vystupování, flexibilitu

- doložení výpisu z rejstříku trestů

- praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:

- kamerový monitoring a pochůzky po prodejně

- bezpečnostní dohled nad celou prodejnou

- zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob

- spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme:

- práci ve stabilní společnosti na HPP /DPP

- nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní pracovní doby prodejny

- zprostředkování certifikátu strážného

- odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za zjištění a vyřešení mimořádných situací

- PP na dobu určitou s možností prodloužení.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - základní dovednosti PC

Název společnosti:
GADO, s.r.o.
Telefon:
734 881 689
Odpovědná osoba:
Jana Pchálková
Reference:
66942019