Parťák výroby Mladá Boleslav

Plat:
35000 - 40000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Mladá Boleslav

Požadavky na uchazeče

Staňte se klíčovým hráčem v našem výrobním týmu!

Jste připraveni na novou výzvu a chcete se stát součástí dynamického týmu v prestižní společnosti? Hledáme Parťáka výroby, který bude hrát klíčovou roli ve třísměnném provozu.

Co vás čeká:

• Koordinace týmu: Efektivní rozdělení pracovníků na jednotlivá pracoviště, koordinace a vyhodnocování jejich zaškolení, zajištění dodržování BOZP a dalších standardů.
• Kontrola standardizované práce: Zajištění dodržování pracovních postupů, technologických norem a balících předpisů na svěřeném úseku.
• Udržování pořádku: Kontrola vybavení pracoviště aktuální výrobní dokumentací, materiálem a úklidovými prostředky.
• Podpora zlepšování: Aktivní účast na neustálém zlepšování procesů.
• Mezioperační kontroly: Uvolnění prvního kusu a kontrola mezioperací, vyhodnocení závažnosti neshod a postup dle eskalačního procesu.
• Plnění cílů: Zajištění dosažení stanovených cílů na svěřeném úseku.

Co od vás očekáváme:

• Praxe na obdobné pozici: Zkušenosti s vedením týmu v automobilovém průmyslu (parťák, zástupce parťáka, předák).
• Technologické znalosti: Znalost technologie vyfukování nebo vstřikování plastů je výhodou.
• Práce s PC: Schopnost práce s MS Office.
• Organizační a komunikační schopnosti: Vynikající organizační a komunikační dovednosti.
• Flexibilita a odolnost vůči stresu: Ochota pracovat na směny, chuť učit se novým věcem a odolnost vůči stresu.

Co vám nabízíme:

• Motivační systém odměňování: Atraktivní platové ohodnocení podle zkušeností.
• Měsíční prémie: Výkonové prémie až 3.000 Kč a další bonusy.
• Příplatek za roli parťáka: 3.000 - 4.500 Kč.
• Příspěvek na penzijní připojištění: Nadstandardní příspěvek ve výši 3 % - 6 % hrubé mzdy.
• 13. a 14. mzda: 13. mzda ve výši jedné měsíční mzdy, 14. mzda vyplacena podle výkonnosti závodu.
• Dotované stravování: Příspěvek na závodní stravování, obědy za 25 Kč.
• Dovolená: 5 týdnů dovolené.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
JOBSTART s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
720759856
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Kristýna Veselá