HR manažer Ústí nad Orlicí

Typ úvazku:
Plný
Okres:
Ústí nad Orlicí

Popis pozice

- spolupráce na plánování a implementaci strategie lidských zdrojů v souladu s firemní vizí a cíli
- poskytování poradenství a podpory v otázkách týkajících se pracovně-právní oblasti, včetně náboru a rozvoje zaměstnanců
- aktivně se podílet na implementaci HR procesů a projektů
- spolupodílet se na vytváření a implementaci náborové strategie pro lékařské, nelékařské i THP pozice
- řízení náborového procesu, včetně aktivního vyhledávání kandidátů a vedení pohovorů
- zodpovědnost za HR administrativu a implementaci HR procesů
- zajišťování dodržování pracovněprávních předpisů a interních směrnic
- spoluvytváření a komunikace firemní kultury
- vedení týmu personalistek na jednotlivých lokalitách

Požadavky na uchazeče

- SŠ vzdělávání ukončeno maturitou – výhodou je zaměření na lidské zdroje
- 2 roky praxe na obdobné vedoucí pozici (HR Business Partner nebo HR Manager)
- znalost HR procesů a pracovně-právní legislativy
- schopnost vést a motivovat tým
- proaktivní přístup, časovou flexibilitu a maximální loajalitu
- silné interpersonální dovednosti, empatie
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- uživatelská znalost MS office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Teams, atd.)
- řidičský průkaz skupiny B

Výhodou Vám bude:
- orientace ve zdravotnictví
- znalost HRIS Vema

Nabídka

- práce v dynamickém prostředí s příležitostí k osobnímu růstu u největšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji
- podpora odborného i osobního rozvoje
- pro odpočinek nabízíme 25 dní dovolené a dalších až 5 dní osobního volna
- široký výběr jídel v zaměstnaneckém restaurantu za dotované ceny
- příspěvek na penzijní připojištění
- nástup dle dohody
- pracovní smlouva na 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
- práce na plný úvazek
- místo výkonu práce v jedné z našich lokalit

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
Adresa:
Pardubice
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Erika Dostálová