*Servisní technik/čka lednic Žďár nad Sázavou

Plat:
40000 - 50000 Kč
Město:
Žďár nad Sázavou
Počet míst:
1

Popis pozice

Nástup od července 2024, na dobu určitou.

Co Vás u nás čeká.

o Diagnostika a identifikace závad se zaměřením na lednice

o Servis a opravy lednic

o Servis se odehrává v prostorné a vybavené dílně

o Komunikace s naším týmem

Co nabízíme

o Stabilní zaměstnání v rostoucí společnosti

o Zaměstnání v oboru, který má budoucnost

o Moderní pracovní prostory

o Konkurenční plat, bonusy dle výkonu

o Stravování, občerstvení a pohodový kolektiv

o Školení ve spojitosti s nabízenou pracovní pozicí (elektrika, chlaďařina)

Co očekáváme od Vás

o Obecné zkušenosti s opravami (servis lednic výhodou)

o Odborné vzdělání v oblasti elektrotechniky nebo chlazení je výhodou, ale ne nutností

o Pečlivost, samostatnost a manuální zručnost

o Ochota komunikovat s naším týmem

Pokud Vás tato nabídka zaujala nebo potřebujete znát doplňující informace, zašlete svůj životopis na adresu zielina@ntsup.cz nebo nás kontaktujete na telefonu + 420 774 491 461.

Těšíme se na vaši odpověď!

NTSUP s.r.o., Veselíčko 74, Žďár nad Sázavou, 591 01, www.ntsup.eu

Zaměstnanecké výhody:

Příjemné pracovní prostředí v moderních servisních dílnách. Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. Zaměstnanecké benefity (motivační odměny, příspěvek na obědy, kávovar a pitný režim na pracovišti, firemní akce, školení, možnost nákupu elektroniky za zvýhodněné ceny, odpočinková místnost, nové a čisté prostory, příjemný kolektiv.

První kontakt:

- e-mailem životopis,

- telefonicky;

Název společnosti:
NTSUP s.r.o.
Telefon:
774491461
Odpovědná osoba:
Matouš Zielina
Reference:
67072304