Vývojář C++ pro Embedded Linux Praha

Typ úvazku:
Plný
Okres:
Praha

Požadavky na uchazeče

Do rozšiřujícího se týmu vývoje HW hledáme posilu zkušeného vývojáře na pozici Vývojář C++ pro Embedded Linux. Náš tým se zabývá zajímavými projekty v oblasti řízení dopravy a inteligentních měst.

Náplň práce:
• Vývoj nových, údržba a další rozvoj stávajících aplikací v C++
• Hledání technického řešení dle požadavků zákazníka
• Konfigurace a údržba embedded OS Linux
• Spolupráce na oživení a testování hardware vlastní výroby

Klíčové znalosti:
• Znalost programovacího jazyka C++
• Znalost správy, instalace a konfigurace OS GNU/Linux, příkazová řádka Bash
• Znalost Embedded PC, IoT, HW/Telematická zařízení.

Výhodou:
• Znalost C/C++ v prostředí Linux pro procesory ARM
• Znalost Křížového překladu, GCC překladač
• Znalost procesorů Microchip (Atmel) pro vlastní hardware -- nahrávání, vlastnosti
• Znalost periferií (Sériová linka RS-485/RS-232, I2C, SPI) a jejich využití v aplikacích
• Znalost databázových systémů SQL
• Znalost síťových prvků, konfigurace síťě a webových technologií
• Znalost verzovacích systémů Git/SVN
• Elektro kvalifikace (dříve vyhl. 50/1978 Sb)

Proč jít pracovat k nám?
• Zkušení kolegové se u nás podílejí na návrhu projektů, mají příležitost realizovat vlastní řešení a volnou ruku při zkoušení nových technologií
• Vlastní výběr používaného OS a IDE
• Dostanete se k práci na zajímavých a inovativních projektech
• Snažíme se, aby zaměstnanci měli dostatek autonomie při plánování práce i pracovní doby
• Další benefity: pružná pracovní doba, stravenky, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna (sick days), příspěvek na sportovní aktivity (multisport), levnější tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, a další…

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
ELTODO, a.s.
Adresa:
Praha 4
Telefon:
261 341 111
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Mgr. Pavla Rathouská