Policista/ka analyticko - právní oddělení Policejní prezidium ČR Praha

Plat:
36900 - 54150 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské - bakalářské
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Praha

Popis pozice

- práce na analyticko-právním oddělení se zaměřením na problematiku informačních a komunikačních technologií
- analytická a metodická činnost (např. součinnost při zpracovávání právních stanovisek)
- podílení se na stanovení zásad a postupů při aplikaci informačních a komunikačních technologií do praxe (problematika moderní technologie vs. právo)
- legislativní činnost – účast v připomínkovém řízení, na zpracování interních aktů řízení
- spolupráce v oblasti vyřizování žádostí podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím
- účast na zahraničních konferencích.

Požadavky na uchazeče

- splnění podmínek pro přijetí do služebního poměru dle zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů
- vysokoškolské vzdělání, min. v bakalářském studijním programu, v oboru bezpečnostně-technickém nebo právním
- znalost problematiky informačních a komunikačních technologií
- znalost anglického jazyka (středně pokročilá)
- vysoká úroveň psaného projevu
- spolehlivost, odpovědný a aktivní přístup k plnění úkolů
- řidičské oprávnění skupiny B
- přístup k utajovaným informacím ve stupni utajení Důvěrné výhodou

Nabídka

- zajímavou práci v přátelském kolektivu
- 30 dnů řádné dovolené
- příspěvek FKSP (penzijní pojištění, příspěvek na dovolenou, dotované stravování apod.)
- náborový příspěvek 150.000,-Kč

Platové podmínky:
- základní tarif v 8. tarifní třídě podle nařízení vlády č. 419/2022 Sb. (podle započítané praxe 36.900,- Kč až 54.150,-Kč), příp. v 9. tarifní třídě (podle započítané praxe 39.820,- Kč až 58.520,-Kč)
- zvláštní příplatek 4.000 Kč
- osobní příplatek podle dosahovaných výsledků

Poznámka

Nástup:
- podle dohody

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: skpv.nabor@pcr.cz, případně volejte na tel. č. 974 835 052. Dovolujeme si upozornit, že součástí výběru je písemný test.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Policie České republiky
Adresa:
Praha
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Michaela Reichertová