Najdeme šikovného elektrikáře? Šance i pro absolventy! Bohumín

Plat:
32000 - 48000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Okres:
Karviná

Popis pozice

• Řešení a kontrola elektroinstalace a geoinstalací
• Práce se slaboproudem, opravy elektrických zařízení
• Výměna, výměra rozvaděčů
• Dodržování pracovních postupů

Požadavky na uchazeče

• Vzdělání elektro směru
• Vyhlášku č. 194/2022 Sb. §6 (bývalá vyhláška 50) je pro nás VÝHODOU (nemáte? Zajistíme!)
• Zodpovědnost, která je pro nás klíčovou vlastností u všech našich kolegů
• Řidičský průkaz sk. B (bez toho se neobejdeš)

Nabídka

• Dovolenou k pořádnému odpočinku
• Finanční bonusy
• Auto a telefon, které můžeš používat i k soukromým účelům
• Super přátelský kolektiv a STABILNÍ zaměstnání
• Možnost SEBEREALIZACE

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Comac jobs s.r.o.
Adresa:
Těrlicko
Mobil:
770 108 594
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Klára Kalábová