Operátor linky - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků polystyrénu Rýmařov

Plat:
136 Kč
Město:
Rýmařov
Okres:
Bruntál
Počet míst:
1

Popis pozice

Hledáme do svého kolektivu v Rýmařově kolegu (kolegyni) na pozici:

Operátor linky - obsluha strojů na zpracování polystyrénu

náplň práce:

o práce na automatické výrobní lince na řezání polystyrénu

o třídění polystyrenových desek, balení desek na balicí lince

o obsluha VZV - odvážení hotových výrobků do skladu

o vyplňování podkladů z výroby

nabízíme:

o práci na moderních výrobních linkách

o pracovní poměr na dobu neurčitou

o plný pracovní úvazek ve 3 směnném provozu

o plat od 136 Kč/hod, + po zapracování další navyšování mzdy

o místo vhodné pro ženy i absolventy

o další benefity: - stravenkový paušál 115,-Kč/směnu

- odměny za nezameškané hodiny až 16.000,- Kč/rok

- 25 dní dovolené

požadujeme:

o samostatnost a odpovědný přístup

o pečlivost při dodržování výrobních postupů

o po zaškolení obsluha VZV

Bližší informace k pracovnímu místu poskytne personalista Ing. Radek Krvač, tel: 725 220 004. Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Název společnosti:
Styrotrade, a.s.
Telefon:
725220004
Odpovědná osoba:
Radek Krvač
Reference:
67073573