Bezpečnostní referent - Vazební věznice Praha Ruzyně Praha

Plat:
26890 - 37870 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské - bakalářské
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Praha

Popis pozice

• komplexní zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce v organizacích se značným rizikem ohrožení bezpečnosti a zdraví zaměstnanců včetně metodických a specializovaných prací
• stanovování a komplexní zajišťování systému požární ochrany včetně přípravy požárních řádů
• stanovování a komplexní zajišťování opatření pro případ mimořádných událostí a krizových situací

Požadavky na uchazeče

• vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
• odborná způsobilost podle § 11 zákona č. 133/1985 Sb., ve znění pozdějších předpisů, pro obor PO a podle § 9 zákona č. 309/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů – možnost dodělat si v rámci zvyšování kvalifikace při zaměstnání
• dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
• znalost práce na PC

Nabídka

• nástupní plat v rozmezí od 26.890 Kč do 37.870 Kč dle délky započitatelné praxe
• 5 týdnů dovolené v kalendářním roce
• 5 dnů indispozičního volna v kalendářním roce
• stálou pracovní dobu bez víkendů a svátků
• závodní stravování
• bezplatné využívání posilovny
• příspěvek 5.500 Kč z Fondu kulturních a sociálních potřeb, který lze využít na rekreace, vstupné na kulturní akce, vstupné na sportovní akce a aktivity, dioptrické brýle
• příspěvek 2.700 Kč na penzijní připojištění
• možnost nákupu v kantýně
• možnost využívat rekreační zařízení vězeňské služby

Nahlásit podezřelý inzerát

Vězeňská služba České republiky\nVazební věznice Praha Ruzyně
Adresa:
Ruzyně
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Žaneta Tolochová