*Obchodní poradce pro oblast Severní Čechy (m/ž) Bystřice nad Pernštejnem

Plat:
35000 - 50000 Kč
Město:
Bystřice nad Pernštejnem
Okres:
Žďár nad Sázavou
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Nástup dohodou;

Náplň práce:

" zodpovědnost za celkový prodej ve svěřeném regionu,

" poradenství v oboru profesionálního úklidu

" budování vztahů s klíčovými zákazníky,

" prosazování obchodní politiky společnosti,

" podílení se na obchodní a cenové politice společnosti

Požadujeme:

" min SŠ vzdělání,

" praxe na podobné pozici výhodou

" znalost problematiky práce se zákazníky,

" velmi dobrá znalost práce na PC (znalost programů MS Office - Excel, Word, Outlook),

" řidičský průkaz sk. B,

" komunikativnost, obchodní talent, spolehlivost, aktivní přístup, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

" odpovídající platové ohodnocení

" 13.plat. Atraktivní mzdové ohodnocení vázané na výsledky firmy i jednotlivce

" práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti

" dlouhodobou spolupráci

" služební automobil, telefon, notebook

" zvyšování kvalifikace formou kurzů a odborných školení

" sleva na firemní výrobky/služby

" nástup možný po dohodě

První kontakt e-mailem;

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
CORMEN s.r.o.
Odpovědná osoba:
Jiřina Bollová
Reference:
67074107