Obchodní zástupce s úsměvem - stavební materiál (M/Ž) Litomyšl

Plat:
45000 - 55000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Jen ranní směnna
Okres:
Svitavy

Popis pozice

Péče o stávající zákazníky a rozvíjení obchodních vztahů s nimi, získávání nových zákazníků ve svěřeném regionu
Samostatné vedení obchodních jednání se zákazníky, realizačními firmami a stavebními firmami, řemeslníky
Vytváření nabídek a poskytování obchodní a technické podpory svým zákazníkům
Prioritou bude Váš spokojený zákazník, který se na Vás může obrátit pro radu a pomoc
Podpora realizačních firem na stavbách a vypracování nabídek pro jejich stavby aj.
Poskytnutí technického poradenství Vašim zákazníkům

Požadavky na uchazeče

Obchodní praxi v oboru 1-2 roky
Zákazníka máte na prvním místě a dokážete se mu přizpůsobit nejen časově
Máte zkušenosti ideálně s prodejem ve stavebnictví
Jakýkoliv technický obor je výhodou - nebo vystudovanou stavební školu
Aktivní řidič sk. B
Umět vyhodnotit svoje výsledky následně předat vedení
PC - MS office

Nabídka

Perspektivní pracovní pozici ve skupině PD SE – ekonomicky stabilní zaměstnavatel
Samostatnou, zodpovědnou práci, která Vás bude bavit
Motivující finanční ohodnocení / roční odměny
Možnost rozvíjet svůj profesní a osobní potenciál, možnost dalšího vzdělávání
Inspirující a přátelský pracovní kolektiv, který Vám pomůže a poradí. Počáteční zaškolení je samozřejmostí
Kvalitní kávu a stravenkový paušál cca 2000 Kč do výplaty, aby se Vám u nás dobře pracovalo
Penzijní připojištění, vitamínové balíčky 2x ročně
Slevy na naše produkty
Osobní automobil i k soukromým účelům
Týden dovolené navíc, ať se nám do práce vracíte rádi a svěží. Celkem tedy 5 týdnů dovolené
Pestrou práci, která Vás bude bavit. Dostanete prostor pro seberealizaci a profesní i kariérní růst. Rádi přivítáme Váš svěží náhled

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
ADSESA Staff CONSULTING s.r.o.
Adresa:
Praha
Telefon:
+420 608 487 555
poslat e-mail